Yılbaşı kredisi kampanyaları başladımı

Geldik mi, 2016 nın son ayına Aralık geldi hoş geldi, bereketiyle mi geldi desem, derdi tasasıyla mı geldi desem, onu bunu bilmemde kara kışla geldiği kesin sıcaklıklar bile 10 derece birden düştü. Yurdun genelinde kar ve soğuk hava hakim .

Esnafsan işler biraz zorladıysa içinizi ısıtacak çözümü Garanti Bankası sunuyor KOBİ lere özel, esnafın faydalanabileceği 3 ay geri ödemesiz yılbaşı kredisi !!!!! Kredi alt limitini 10.000.- lira olarak belirleyen banka üst limit belirlemiş o şirketin ihtiyaçlarına ve gelir durumuna göre ayarlanacak yüksek ihtimalle. KOBİ şirket ortakları ve tarım sektöründe çiftçi olarak faaliyet gösteren müşteriler Ödemesiz Dönemli Kredi kullanamayacaklar maalesef çünkü bankanın şartlarından birisi bu. Aylık % 1.15 ten başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vade seçenekleriyle iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Ama KOBİ değilim benimde ihtiyacım var paraya diyorsanız. Halkbank’ın kredi 2017 kampanyasına bir göz atın derim. Aylık % 1.13 faiz oranı ve 262,50.- lira tahsis ücretiyle 48 ay vade yada aylık % 1.19.- faiz oranı ve masrafsız 48 ay vade seçeneğiyle yılbaşından önce sıkıntılarınızı gidermeniz de mümkün.

İNG Bank’ın yılbaşı kredisi Kredi notu yüksek olanlar için daha avantajlı bir seçenek olabilir. Çünkü banka kredi notu yüksek olanlara daha düşük faiz oranlarıyla kredi kullandıracağını beyan ediyor. Düzenli kredi kartı kullanıyorsanız, bankacılık işlemlerini yoğun olarak kullanıyorsanız ve bütün ödemeleriniz düzenli ise önce İNG Bank’a gidin derim.

Vakıfbank’ın şimdi al 2017 de öde seçeneği yine KOBİ ler için geçerli maalesef. Bireysel müşteriler bu yılbaşında KOBİ ler kadar şanslı değil. KOBİ ler için üç farklı seçeneği var Vakıfbank’ın krediyi çekip aylık taksitli ödeyebileceğiniz gibi, 3 ayda bir ödeme seçeneğinide tercih edebilirsiniz. Yada bu gün çekip tam 4 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. 30.12.2016 son gün ama düşünmek için fazla zamanınız yok. Daha detaylı bilgiyi şubeye gidip almanız gerekiyor. Bireysel müşteriler için kredi kullandırma şartları daha netken KOBİ ler için bankaların şartları değişebiliyor.

Aralık ayının ilk günlerindeyiz bankaların kesenin ağzını açtıklarını düşünecek olursak özellikle KOBİ ler için çok cazip seçenekler görünüyor. 2017 ye girmeden fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir