Yozgat Merkez Para Lazım

TALEP: Yozgat’ta askerlik yapmakta olan kardeşimin ödemek zorunda olduğu borçları halletmek için acil olarak borç para bulması gerekiyor. Ancak bankalar ile arası iyi değil. Bu yüzden daha başka bir çözüm yolu bulması gerekiyor. Üstelik çarşı iznine çıktığı gün  bu işi çözmesi gerek yoksa başı belaya girebilir.

İhtiyaç duyduğumuz para 15 bin Türk Lirası tutarında. Vade süresi olarak yirmi dört ay yeterli olacaktır. Ancak kardeşim askerden geldiği zaman ödeme yapabiliriz. Yani ödemelere altı ay sonra başlayabiliriz. Tüm bu şartlar altında kredi verecek yerler var mıdır?

ÇÖZÜM: Ertelemeli ödeme süreci dahilinde kredi vermek çok da uygulanan bir sistem olmasa da size çözüm yolu sunacak belli başlı yerler mevcut olmaktadır. Üstelik bunun için internet üzerinden başvuru yapmak yeterli olmaktadır.

bizkredinizicekelim.com adlı firma size talep ettiğiniz koşullarda borç para verecektir. Yapmanız gereken tek şey bu siteye girerek başvuru oluşturmaktır. Aynı gün içinde kredi sonucunuz belli olacak ve tarafınıza bildirilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir