Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma

İnternet bankacılığını en başarılı şekilde uygulayan bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası, müşterilerine bütün bankacılık işlemlerini tek bir tuşla yapma imkanı sunuyor. Ziraat Bankası internet bankacılığı işlemlerinizi intenet bağlantısı olan her yerde güvenle yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra Ziraat Bankası internet şubesi açmak içinse çok kısa bir zamanınızı ayırmanız yeterli olmaktadır. Ziraat internet bankacılığını açacak olan kişilerin öncelikli olarak bir hesabının olması gerekir. Hesabınızı buradan açabilirsiniz.

Şifre Alma

ziraat bankası internet bankacılığı

ziraat bankası internet bankacılığı

Vadeli hesap veya vadesiz hesap fark etmeksizin sadece kredi kartınız olsa bile işlemlerinizi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ziraat internet şubesi işlemlerinizde sizlere bir şifre gerekmektedir. Bu şifrelerinizi alabilmek için telefon bankacılığını aramanız yeterli olmaktadır. Şifresi 5 hanelidir ve bu şifreler güvenliğiniz açısından düzenli bir şekilde değişmektedir.

Günlük Limitleri Tanımlama

İnternet şubesi hesabınıza girdikten sonra işlemin günlük limitini düşürebilirsiniz. Bu işlem sonucunda günlük işlem limitinizi Ziraat Bankası limitleri üzerinde olmayacak şekilde 444 00 00 – 0850 220 00 00 no lu müşteri hizmetlerimizden değiştirme ve yükseltme imkanına da sahipsiniz. Bu işlemleri yaparken Ziraat Bankası Kurumsal İnternet Şubesi limitleri ana kullanıcı tarafından internet şubesi ile gerçekleşmektedir. Bu işlemleri yaparken bilmeniz gereken bir diğer husus ise limitinizin artırılması konusudur. Bunun için Ziraat Bankası limitlerinin üzerine çıkarılması taleplerinde bulunabilir ve banka şubelerine başvuru yapabilirsiniz.

Yurt Dışından Kullanım

 

Bu bankacılık işlemlerinizi yurt dışı üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. OTP cihazı ile mobil bankacılığı kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir